ŞARAP MANTARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK

sarap-mantarindan-neler-yapilir-564x415

Şarap mantarından neler yapılır? diyorsanız doğru adrese geldiniz diyebilirim. Sitemizde daha önce de mantardan anahtarlık yapmak, mantar tıpasından süs oyuncak yapmak gibi çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine minyatür süs çalışması paylaştım. Mantar tıpasından geyik süs yapmak için resimli anlatımda ki fikirden yararlanabilirsiniz. Şarap mantarından minyatür süs yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Mantar tıpasından oyuncak yapmak veya süs yaparak evinizin belirli köşelerinde bu süs minyatür çalışmaları kullanabilirsiniz. Minyatür işler her zaman emek isteyen işlerden oluşmaktadır.

Bu yüzden yaparken sabırlı olmanız gerekiyor. Yanlış bir hamlede küçük olan çalışmayı batırabilirsiniz. Şimdi sizleri şarap mantarından minyatür geyik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sarap-mantarindan-neler-yapilir

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*