ŞARAP MANTARINDAN TAKI ASKILIĞI YAPMAK


Evinizde şarap şişeleri varsa ve mantarları çoğaldıysa, onları değerlendirmek için bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere şarap mantarından takı askılığı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde mantar tıpasından askılık yapabilirsiniz. Şarap mantarından askılık yapmak için önce onu boyayıp, bir ahşap tahtaya çakmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede takı askılığı yapabilir ve onu keyifle kullanabilirsiniz. Şarap mantarından takı askısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde evinize yeni bir tasarım harikası eşya yapmış olacaksınız.

Bu tür değerlendirme fikirleri sayesinde evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelen insanları şaşırtabilirsiniz. Mantar tıpasından takı askılığı veya benzer askı eşyalar da yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan askılık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sarap-mantarindan-taki-askiligi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*