Sarı Lif Örnekleri 30 Adet

Yeni sarı renk lif modelleri

Birbirinden güzel çeşit çeşit sarı lif örneklerini derlediğim çalışmamda beğendiğim lifin yapılışını da konu edinen güzel bir videoya yer verdim. Sizde ilk kez lif öreceksiniz ve kendinize yada sevdiklerinize hediye banyo ovunma bezi hazırlamak istiyorsanız, bu yazımda yer verdiğim öğretici videoyu mutlaka izleyin.

Kolay yapılan modellerin de aralarında bulunduğu 30 tane lif modelini hem sevecek. Hem de beğendiklerinizin anlatımı yada yapılışı yok mu? diye bana sormaya başlayacaksınız. Birçoğunun yapılışını biliyorum. İsteyenlere detaylı anlatımlarını yeni konu şeklinde hazırlayabilirim.

Sarı renkte veya sarı desenli tüm lifleri sizler için araştırdık ve bu konuya yerleştirdik. Seçip tek tek bakabilirsiniz. Evde lif yapıyorsanız bu güzel örnekler size yardımcı olacaktır. Hem de fikir verecektir.

Birbirinden güzel sarı lif modelleri işinize yarayacak. Çünkü hepsi birbirinden güzel ve değişik modellerden oluşuyor. Sizde evde bu tür çalışmalar yapmak isterseniz, hemen altında yapımını gösteren güzel bir anlatımlı videoda paylaştım.

Onu da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Lif yapıp para kazanabileceğinizi de belirtmeliyim. Sarı lif modelleri olarak hem kare, hem yuvarlak çeşit çeşit lifleri seveceksiniz.

Sarı lif modelleri

Lahana lif örneği nasıl yapılır?

Altta benim ilk yaptığım lif modelinin anlatımı yer alıyor. Eminim ki birçok hanım evde lif örmeye başladığında ya kare yada yuvarlak model lifler hazırlıyordur. Ben de ilk yaptığım lif yuvarlak ve adı lahana lif modeliydi. Hatta alttaki videoyu izleyerek nasıl yapıldığını kavrayarak kendi turuncu lif modelimi yapmıştım. Size de önerdiğim bir çalışmadır.

httpss://www.youtube.com/watch?v=EULX5OpT7qE

Her biri birbirinden güzel olan lif modelleri netten alıntı olup, yapımcılarının emeklerine sağlık demek isterim. Gerçekten çok güzeller ve özellikle el şeklinde lif modelini ben çok seviyorum. Sizler de bunları inceleyerek yararlanabilir ve fikir edinebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sarı Lif Örnekleri 30 Adet için yorumda bulun

    Sarı Lif Örnekleri 30 Adet için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sarı Lif Örnekleri 30 Adet için ilk yorumu yapabilirsin.