SARMAL TOPUZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Sarmal topuz saç örneği

Sarmal topuzu şeklinde saç yapımıyla alakalı adım adım anlatılan güzel bir çalışmaya değinmek istiyorum. Bu gün sizlere güzel ve hemen kolayca kavrayıp, saçınızı yada çocuklarınızın okula giderken ki saçını yapacağınız modelle buluşturmak istedim. Yapımı kolay olan kısa süren bir örnek.

Sarmal topuz saç modeli yapılışında 9 adımda oluşan bu kolay çalışmayı sizde kısa sürede yaparak kendinize yada sevdiğiniz birisine uygulayabilirsiniz. Kuaförlere dünya para vermek yerine evde kendiniz bu tip modelleri öğrenerek kolayca kendinizde uygulayabilirsiniz.

Saç modelleri olarak sitemizde kapsamlı ve değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yapılışını görmek için resmi adım adım yapmanız yeterli. Ya karşınıza çocuğunuzu alın ve onun üzerinde deneyin, yada ayna karşısında kendinizde uygulayın. Gayet basit bir modelleme.

sarmal-topuz-sac-modeli

sarmal-topuz-sac-modeli

Sarmal saç topuzu yapımı

Sarmal topuzu yaparak hem davetlerde hem de katılacağınız merasimlerde boy gösterebilirsiniz. Gayet ağır ve hanımefendi gösteren saç modeli ile sizde kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mutlu olmak için evde yemek yapabilir veya bu tür değişik saç modellerini kendinize uygulayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=3-Gta84yF1w

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpijOMk_d8iIRGqBJZei1vw

Sevdiğiniz kişilere uygulayabilir veya onları memnun edebilirsiniz. Güzel saç modelleri araştırıyorum. Bulduğumda yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bu günlük bu kadar. Kendinize çok ama çok iyi bakın hanımlar. Yeni saç modeli bulduğumda ilk burada göreceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. sarmal-topuz-sac-modeli SARMAL TOPUZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    SARMAL TOPUZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SARMAL TOPUZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.