SATEN KUMAŞTAN MİNİ ÇANTA YAPMAK

saten-kumastan-mini-canta-yapmak-334x415

Saten kumaştan mini çanta yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Saten kumaşıyla yapılan çanta çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta o paylaşımlar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka incelemeyi unutmayın.

Satenden yapılan çalışmaları ben çok seviyorum. Hem yapımı detaylı anlatılan çalışmalar oluyor. Hem de öğretici çalışmalar sonucunda harika saten el çanta çalışmaları ortaya çıkmış oluyor. Saten kumaştan oyuncak yapmak gibi birçok değişik çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan kumaş oyuncak çalışmaları hem kolay oluyor. Hem de başarılı oluyor. Bu güzel çalışmada ise çanta yapımı aktarılmış. Öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

saten-kumastan-mini-canta-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*