SELANİK ÖRGÜSÜ BEBEK PATİK YAPILIŞI

Selanik işi patik örme

Görünüşü sizi sizden alacak olan güzel bir bebek patik modelinin yapımıyla birlikteyiz hanımlar. Yapılışı kolay ve aşamaları zor olmayan harika bir patik diyebilirim. Selanik işi şiş ile yapılan bu patiği seveceksiniz.

Selanik örnekli bebek patiğinde dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Güzel örgü bebek patikleri ortaya çıkarabilirsiniz. Yapılışını izleyeceğiniz anlatımı video sonrası kavrayacağınız çalışmayı kız bebek patiği veya erkek bebek patiği olarak yapabilirsiniz.

Işıl hanımın hazırladığı bu güzel çalışmayı beğendiyseniz? kendisinin kanalına abone olabilir ve diğer anlatımlarını takip edebilirsiniz. Çok güzel örgü hırka modelleri de paylaşmış. Beğenecek ve hayran kalacaksınız.

Selanik şiş örneğiyle yapılmış olan bu güzel çocuk patik modelini kendinizce geliştirebilir veya ponpon da ilave ederek patiği daha güzel bir hale getirebilirsiniz. İp kullanırken ben bazen simli ip kullanırım yada yaparken sim katarım.

Sizde deneyin hanımlar ışıl ışıl parlayan patiklerin sahibi olacaksınız. Erkek bebek patiği için mavi veya gri renk kullanan arkadaşlar yine kız bebekler içinde kırmızı, sarı veya pembe renklerinin hoş duracağını söyleyebilirim.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SELANİK ÖRGÜSÜ BEBEK PATİK YAPILIŞI için yorumda bulun

    SELANİK ÖRGÜSÜ BEBEK PATİK YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SELANİK ÖRGÜSÜ BEBEK PATİK YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.