Serum Lastiğinden Kitap Tutkacı Yapmak

serum-lastiginden-kitap-tutkaci-yapmak-634x415

Ben serum lastiğinden kitap tutacağı yapmak diye adlandırdım. Ancak farklı bir lastikten de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde lastikten kitap tutacağı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde gösterilmiş.

Fazla işinize yarayacak bir bilgi olmasa da, aklınızın bir köşesinde kalması amacıyla paylaşmak istedim. Çünkü bu tür çalışmalar bazen önemli derecede işimize yarayabiliyor.

Daha çok kütüphanecilerin, kırtasiyelerin veya bu tür kitapları koli yapıp açılmamaları için jelatinleyenlerin işine yarayacak bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evinizi taşırken de zarar görmesini istemediğiniz veya depoya kaldırdığınız kitaplarınıza da bu fikri uygulayabilirsiniz. Lastik olarak serum lastiği dedim.

Ancak farklı bir lastikte kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde lastikten kitap tutkacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

serum-lastiginden-kitap-tutkaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7401.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*