SEVİMLİ BURGULU YAPRAK ÖRGÜ MODELİ

Burgulu örgü örneği yapılışı

Güzel çalışmalarla yine yolumuza devam ediyoruz hanımlar. Bu gün sizlere değişik bir örgü modelinin yapılışını anlatan bir çalışma sunmak istedim. Bende yeni gördüm ve kısa sürede modeli kavrayıp çalışmanın kolayca yapılabileceğini gördüm.

Daha önce ajurlu ve bahar aylarına yönelik şiş örgüleri paylaşmıştık. Bu gün sizlere şiş örgüleri arasında belki yeni göreceğiniz yada daha önce benzerlerini görmüş olduğunuz bir örgü örneğinin yapılışını sunmak istiyorum.

Şık bayan yelek modelleri yapabileceğiniz bu örneği kullanarak çok güzel kazak örgüleri hazırlayabilirsiniz. Şiş işi olan bu çalışmayı önceden görmemişsinizdir diye düşünüyorum. Çünkü bende ilk kez karşılaştım ve beğendim.

Burgulu yaprak örgü modeli olarak adı geçen çalışmayı çeşitli çalışmalarınızda kullanabilir ve öğrendikten sonra daha farklı şekilde örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Ama benim önerim bunu güzel bir yelek modeli yapımında kullanın derim. Çünkü ben öyle yapacağım. Hatta gri yelek modeli yapmayı düşünüyordum. Bu modeli görünce örgüye bu örnekle başlamalıyım dedim.

Yeni örgüye başlayanlara ise şiş işi bu güzel örgüyü küçük parçalar halinde yapıp, daha sonra birleştirmeli olarak kazak veya hırka çalışmaları yapmalarını önerebilirim.

Gösterişli ve güzel yelekler yapabileceğiniz çalışmayı bence ilk olarak örgü süveter modeli veya kazak yapımında tercih edin derim. Çünkü ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Burgulu Çınar Dalları Örneği Yapımı Türkçe Videosu

Öğrendikten sonra sizde örnek resimdeki gibi bu güzel çalışmayı kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz. Güzel günlerde kullanın hanımlar. Kolay gelsin.

Burgulu Çınar Dalları Örneği Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SEVİMLİ BURGULU YAPRAK ÖRGÜ MODELİ için yorumda bulun

    SEVİMLİ BURGULU YAPRAK ÖRGÜ MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SEVİMLİ BURGULU YAPRAK ÖRGÜ MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.