Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

Sevimli Ders Not Kağıtları 2016

Çok sevimli bir kaç dersleriniz için not tutabileceğiniz kağıt veya sticker örnekleri paylaşacağım. Bilgisayarınızın yazıcısından çıktısını alıp, not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Okul kapısına not kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Ders notlarınızı, ödev notlarınızı alıp unutmamanızı sağlayacak yerlere asabilirsiniz. Keyifli bir şekilde ders çalışırken aldığınız notları bu sevimli çizelgelere kayıt edebilir ve mutlu olabilirsiniz. Sevimli not kağıtlarını çok beğeneceksiniz. En güzel ve yeni olan bu derslerinizde kullanacağınız not kağıt örnekleri ise aşağıdaki gibidir. İlerleyen zamanda daha değişiklerini veya farklılarını görürsem paylaşacağım.

Ders çalışırken düz kağıtlara not alacağınıza bu sevimli not kağıtlarına almalısınız. Hem unutmamanızı sağlarlar. Hem de kolay hatırlamanızı sağlayacaklardır. Derslerinizde önemli gördüğünüz yerleri bu sevimli kartlara işleyin. Kolay gelsin.

note paper – papier à lettres – Notizpapier

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevimli Ders Not Kağıtları 2016 için yorumda bulun

    Sevimli Ders Not Kağıtları 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sevimli Ders Not Kağıtları 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.