SEVİMLİ POFUDUK SÜS BOHÇA YAPIMI

Şık pofuduk bohça

Keten kumaşından veya evinizdeki artık kumaşları kullanarak çok güzel pofuduk bohça modeli yapabilirsiniz. Bunu yapınca hem lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Yada süs amaçlı odanızda dekoratif fikir niyetine kullanabilirsiniz. Bu tür güzel şeyleri çeyizlik veya düğün hazırlığında olanlara da öneriyorum. Hem de süs amaçlı kullanılabilir.

Süs pofuduk bohça nasıl yapılır diyenler için aşamalı gösterilen resimli anlatımını paylaşmak istedim. Ben keten kumaşı kullanma taraftarıyım. Bu çalışma da dikdörtgen boyutunda keten kumaşı kesilir ve daha sonra yanlardan dikilir.

Bağlama kısmına lastikli kumaş yapabilirsiniz. Yada normal saman iple de bağlayabilirsiniz. Ben bunlar gibi değil de hasır iple bağlama yerini bağladım ve çuval gibi gözüktüler. Çok şık görünümü olan bu çalışmayı sizde yapın derim.

Evinizde süs amaçlı kullanacağınız bu güzel çuval kumaş çalışmasını iş yerinizde de dekoratif süs amaçlı kullanabilirsiniz. İçerisine kum doldurabilir veya çakıl taşı doldurarak dolgunluğunu sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz yün ile de doldurup, içinde sanki bir şey varmış gibi görüntüye kavuşturup kullanabilirsiniz. Bu tür hazır çalışmalar satılıyor ve büyük paralara satılıyor inanın. Bu yüzden öğrenip sizde kolayca yapabilirsiniz demek istiyorum.

suslu-pofuduk-bohca-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SEVİMLİ POFUDUK SÜS BOHÇA YAPIMI için yorumda bulun

    SEVİMLİ POFUDUK SÜS BOHÇA YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SEVİMLİ POFUDUK SÜS BOHÇA YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.