SEVİMLİ PÜSKÜLLÜ ÇOCUK ŞAPKASI YAPIMI

orgu-puskullu-cocuk-sapkasi

Püsküllü çocuk beresi yapımı

Çocuk beresi yapacağınız zaman öncelikle renkli, cıvıl cıvıl gözüken örneklere sahip çalışmaları tercih etmenizi öneririm. Çünkü çocuk örgüleri hem neşeli ve eğlenceli gözükmeli, hem de görenleri mest etmelidir. İşte bu çalışma da onlardan birisi olup, püsküllü bere modelini kolayca öğrenip sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Yapılışı farklı farklı renkte iplerden yapılan çalışmayı tığ ile yapıyorsunuz. Tığ işi püsküllü bere modelini yapabilmek için izleyeceğiniz videoyu takip ederek modeli kavrayabilir ve hemen öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

orgu-puskullu-cocuk-sapkasi

Örgü püsküllü çocuk beresi yapımı için paylaştığım anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde benim gibi öğrenip, hemen çocuğunuza bu güzel şirin çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma özellikle kış aylarının gelmesiyle ve çocukların başını üşütmemeleri için önemli bir eşyadır.

Püsküllü çocuk şapkası

Püsküllü çocuk beresi ismine sahip olsa da örnek resimde bunun neresi püsküllü diyebilirsiniz. Renk renk oluşu ve hemen tepesinde püsküllerin olduğunu izleyeceğiniz videoda göreceksiniz. Anlatımlı püsküllü bere çalışmasını öğrenip kendinize veya kız çocuklarınıza yada erkek çocuklarına yapabilirsiniz. Hediye amaçlı da yapıp sevdiğiniz kişilere verebileceğiniz güzel bir model.

Yapımı zor olmayan püsküllü renkli bebek beresini yapamasanız bile yaptırabilirsiniz. Yapan ev hanımlarına modeli göstererek kısa sürede yapmalarını sağlayabilirsiniz. Takribi 1 günde yapılabileceğini düşünüyorum. Henüz ben yapmadım ama ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum. 5-6 renk ip kullanılarak yapılan bere modelini seveceksiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*