SİHİRLİ DESEN ÖRGÜ MODELİ

Sihirli motif örgü örneği

Çok değişik ve güzel bir örgü modeliyle birlikteyiz hanımlar. Suna hanımın hazırladığı bu güzel çalışmayı ben çok sevdim ve hemen öğrenip yapmaya başladım. Harika bir atkı modeline başladım. Sizler de güzel kazak veya yelek örgülerinizde bu örneği değerlendirebilirsiniz.

Suna hanım bu konularda uzman bir ablamız. Kendisi hem güzel örgülerin sahibi hem de kanalını takip edecek olursanız değişik örgülerin nasıl hazırlandığını öğrenebilirsiniz. Sizlere bedava kurs veriyor diyebilirim. Mutlaka takip edin Suna ablamızı.

Sihirli motif örgü örneğine gelecek olursak? bu güzel modeli kolayca öğrenip şiş işi harika örgüler ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Yazlık şiş işi örgüler de daha çok kullanacağınız hızlıca tamamlayıp bitireceğiniz bir örgü türü.

Tığ örgüsü gibi gözüküyor. Ancak şiş ile yapılan çok güzel ve kısa süren bir örgü modeli arkadaşlar. Sihirli örgü yapımını öğrendikten sonra bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde çok güzel ince kalıp yelekler örebilirsiniz.

Bebek örgülerinde de kullanarak güzel küçük yelekcikler örebilirsiniz. Bebişlere yelek veya onlara tulum dahi yapabileceğiniz şık bir model. Yapımı kolay ve öğrenmesi daha kolay. Suna ablamızı izleyin ve modeli kolayca öğrenin.

Sunanın elinden kanalını takip ederek değişik güzel örgü örneklerine ulaşabilir ve hepsini inceleyip öğrendikten sonra değişik örgü bilgilerinizi arttırmış olursunuz. Hoş bir model ve değişik renklerle daha güzel şeylerin ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Hatta bu motifli örneği bebek battaniyesi yapımında da tercih edebilirsiniz. Yada benim gibi örgü atkı modelini sihirli örnek ile yapabilirsiniz arkadaşlar. Bitince resimlerini facebook adresimizden yayınlayacağım ve suna ablamıza da bir teşekkür için ulaşacağım. Kolay gelsin hanımlar.

Yazlık Örgüler İçin Sihirli Örgü Yapımı Türkçe Videosu

Yazlık Örgü Sihirli Örnek Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SİHİRLİ DESEN ÖRGÜ MODELİ için yorumda bulun

    SİHİRLİ DESEN ÖRGÜ MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SİHİRLİ DESEN ÖRGÜ MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.