SİMLİ KELEBEK ÖRGÜ MODELİ


Örgü kelebek örneği simli yapımı

Örgüyle yapılan çok güzel bir kelebek örneğini ele alacağız bu gün arkadaşlar. Çocuk örgüleri, bebek örgüleri ve değişik örgü çalışmaları yapabiliriz bu örnek ile. Örgü kelebek örneği yapmak için benzer çalışmalar daha önce de ele almış ve incelemiştik. Bu çalışma da yine zor olmamakla birlikte kolayca öğrenip yapacağınız bir model.

Çeyiz işi bayan yelek işinde simli ipli bu örneği uygulayabilirsiniz. Yada lif örgüleri yapmak üzere iseniz mutlaka bu çalışmayı yapın. Hatta Alize modellerinde de şık duracaktır. Ayşegül hanımın güzel bir çalışması. Kendisini takip edin çok güzel şeyler paylaşıyor.

Kelebek örgüsü ile örneği öğrenip yaparak çok güzel örgü modelleri ortaya çıkarmanın yanında güzel örnekli kazak, örgü bebek örnekleri ve çocuk elbise modelleri yapabilirsiniz.

Hatta bu modeli kullanarak tığ işi battaniye türü çalışmalarda da örneği kullanabilirsiniz. Simli örgü örneğinde değişik modellerle birleştirebilir ve güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Örgüyü yaparken temel örgü tekniklerini bilmeseniz de olur. Az bir örgü bilginiz varsa bile hemen öğrenip izleyerek yapabilirsiniz.

Simli Kelebek Örneği

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*