Şirinler Maskeleri – Şablonlu

Şirinler Maskeleri – Şablonlu

Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek güzel bir paylaşımda bulunacağım. Şirinler çizgi filminin unutulmaz karakterleri olan şirin baba, şirine ve gözlüklü şirinin kartondan maskelerinin şablonlarını paylaşacağım. PDF olarak da paylaşacağım bu çalışmayı en net haliyle çıktısını alabilir ve çocuklarınıza şirinler maskesi olarak hazırlayabilirsiniz.

Şirinleri sevmeyen yoktur herhalde… küçükten büyüğe birçok kişinin sevdiği o unutulmaz karakterlerin maskelerine sahip olmak istemez misiniz? üstelik hiç bir şekilde para harcamadan, direk çıktısını alıp, makasla kestikten sonra artık sizinde maskeniz olacak. Evinizde bu uygulamayı çok kolay bir şeklide yapabilirsiniz. Şirinler maskelerinin kalıplarını çıktı aldıktan sonra mukavva üzerine yapıştırabilir ve maskenizi sağlamlaştırabilirsiniz. PDF olarak indirmek isterseniz buraya tıklayın. Şirinler maske şablonları ise şöyle ;

sirinler-maske-sablonlari

source : https://bluebuddies.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=003080;p=2

cute mask – masque mignon – nette Maske

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şirinler Maskeleri – Şablonlu için yorumda bulun

    Şirinler Maskeleri – Şablonlu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şirinler Maskeleri – Şablonlu için ilk yorumu yapabilirsin.