Şiş ile Bebek Yeleğinde Kurtçuk Modeli Videolu Anlatım

Şiş ile Bebek Yeleğinde Kurtçuk Modeli
Şiş ile Bebek Yeleğinde Kurtçuk Modeli

Şiş ile Bebek Yeleğinde Kurtçuk Modeli Videolu Anlatım

Evde şiş ile bebek yeleğinde kurtçuk modeli yapılışı ile ilgili bu yazımda sizlere güzel bir videolu anlatım paylaşacağım. Şiş işi örgü yelek çalışmaları yaparak çeyizlik malzemelerinizi artırabilirsiniz. Kendinize soğuk kış günleri için güzel tiril tiril giymelik yelekler oluşturabilirsiniz.

Yapımı karışık gibi olsa da şişiniz varsa ve örgü ipiniz varsa kısa sürede bu güzel örgü yelek modeli çalışmasını tamamlayıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, hemen kullanabilir veya satış amaçlı para kazanmak için de kullanabilirsiniz.

Şiş işi bebek yeleği yapımında zor bir taraf yok. Hemen anlatımlı örgü yelek modelini yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Şiş işi bu örgü yelek modelini tek bir renk ip türünden yapmışlar. Öğrenerek sizde kendinize veya bir sevdiğiniz dostunuza yapıp sevindirebilirsiniz.

evde-sis-ile-bebek-yeleginde-kurtcuk-modeli-yapilisi
Şiş ile Bebek Yeleğinde Kurtçuk Modeli

Hemen altta anlatımlı videosu bulunan çalışmayı severek yapacak ve yapmak isteyenleri mutlu edeceksiniz. Anlatımını öğrendikten sonra kolayca hemen öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Güzel ve anlatımı olan bu güzel örgü yelek modeli çalışmasını kolayca bitirebilirsiniz.

Şiş ile bebek yeleğinde kurtçuk modeli çalışmasını anlatan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. Anlatımlı videoda gördüğünüz gibi zorlanmadan yapabilmeniz adına tüm bölümleri anlatılmış. Hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Gayet güzel ve kolay bir model. Örgü işlerinde başarılıysanız zorlanmadan hemen kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar iyi örgülü günler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*