ŞİŞ İŞİ AJURLU DÜZ YOLLAR YELEĞİ NASIL YAPILIR?

Şiş işi ajurlu yelek örneği yapılışı

Şiş işi bu müthiş örgüyü seveceksiniz hanımlar. Çok hoşuma giden ve arşivime eklediğim çalışmayı yazın yapmayı planlıyorum. Sizler de şiş işi şal işi yapmayı seviyorsanız? yada ilk kez yapacaksanız bu modeli iyi inceleyin derim.

Şişle ajurlu düz yollar yelek modeli yapılışında örnek altta yer alıyor. Örneğin hemen altında ise anlatım sade bir şekilde sunulmuş. Yapımcısına çok teşekkürler. Bizlere böyle güzel ve önemli bir örgü modelini kazandırdığı için.

Sizde modeli kavrayarak kısa sürede şiş işinden ajurlu yeleği nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yazın gelmesiyle ince şal modeli yaparak kullanabilir veya sevdiklerinize hazırlayabilirsiniz.

Hatta evde örgü yapıp satan hanımlara da yine kermes gibi etkinliklerde satabilecekleri harika bir örgü modeli diyebilirim. Örgü işi şal işlerini daha önce de detaylı anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşmıştık.

Zaten onlarda hemen anlatım videosunun altından karşınıza çıkacak. Ajurlu yelek modeli veya değişik şal modeli yapımıyla alakalı türlü çalışmayı sitemizde kolayca bulabilir ve hepsinden faydalanabilirsiniz.

Petek örgü dünyası kanalında yer alan bu güzel örneği ve daha birçok güzel modeli sizde abone olup takip edebilir ve öğrenebilirsiniz. Değişik örgüler veya şal örnekleri arayanlar varsa mutlaka kanalı incelemeliler.

Bahar ayı için şal yapabilir ve değişik örgü örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Özellikle de şiş işi çalışmaları güzel şekilde sunuyorlar. Yorum yapmayı unutmayın. Bir teşekkür bile etseniz sevineceklerdir.

Bu modeli kullanarak ince bebek battaniye modeli de yapabilirsiniz. Hatta örtü dahi yapılabilir diye düşünüyorum hanımlar. Sizler de fikirlerinizi yazmayı unutmayın.

Şişle Ajurlu Düz Yollar Yelek Şal Örneği Yapımı Videosu

Şişle Ajurlu Düz Yollar Yelek Şal Örneği Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ İŞİ AJURLU DÜZ YOLLAR YELEĞİ NASIL YAPILIR? için yorumda bulun

    ŞİŞ İŞİ AJURLU DÜZ YOLLAR YELEĞİ NASIL YAPILIR? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ İŞİ AJURLU DÜZ YOLLAR YELEĞİ NASIL YAPILIR? için ilk yorumu yapabilirsin.