ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI

Kalın şişle boncuklu örgü modeli

Hem tığ işi hem de kalın şişle yapılan bu güzel boncuklu örgü modelini çok seveceksiniz. İlk gördüğümde hemen yapabilir miyim? diye aklımdan geçmedi değil. Yapımında boncukları renkli olarak kullanıyorsunuz. Örnek çalışmaya ek anlatımlı bir de video ya yer verdim.

Yapılışı zor gibi gözüküyor. Hatta karışık gibi gözükse de kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Yaparken önce ilmek geçirip, daha sonra boncukları da yine tığ ile geçiriyorsunuz. Aralara geçen renkli boncuklar örgü bezi harika hale getiriyor. Bu model aslında bir el bezi veya lif modeli olarak yapılabilir. Örgü lif modeli boncuklu örneğini severek yapacağınızı söylemek isterim.

Anlatımlı olan çalışmayı videoyu da izleyerek daha iyi kavrayabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları oldum olası sevmişimdir. Örgü lif modeli çalışmasını kolayca kavrayabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Buyurun aşamalara gidelim ;

ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI

ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI

Image source : studioknitsf.com

Kalın şişten yapılan boncuklu örnek

Kalın şiş kullanarak bu güzel çalışmayı anlatımlı videoyu izleyerek de kolayca yapabilirsiniz. Kısa sürede öğrenip, hemen çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Değişik ve güzel örgü çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Sizde yaptığınız çalışmaları bize gönderebilirsiniz.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCOhGG9dYqD97ikyDa7d3S0A

Anlatımlı örgü işlerini bize gönderebilir ve sizin adınıza yayınlayabiliriz. Öğrenmek güzel hanımlar. Bu güzel modelleri öğrenerek çeyizlik lif modeli veya kullanmalık lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz boncuk kullanmazsınız. Bu sayede çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI için yorumda bulun

    ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ İŞİ BONCUKLU ÖRGÜ ÇALIŞMASI için ilk yorumu yapabilirsin.