Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme

Şiş kullanmadan elle atkı nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda size birkaç farklı anlatıma sahip videolu anlatımlar paylaştım. Daha önce resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak videolu anlatım sayesinde hem izleyerek anlık olarak aynısını yapabilir ve takıldığınız yerde videoyu geri sarabilir veya durdurarak yavaşça nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şiş olmadan atkı örme işlemi için anlatımlı videolarda farklı farklı nasıl yapıldıkları anlatılmış. Sizde izleyerek aynı şekilde Nako Spaghetti Combo marka ip ile kolay elle atkı örme tekniğini öğrenebilirsiniz.

Böylece herhangi bir gerece ihtiyaç olmadan çok güzel ve şık atkılar örebilirsiniz. Çocuğunuza şiş kullanmadan atkı örebilirsiniz. Eşinize veya sevdiklerinize de aynı atkı modelini el ile örebilir ve hediye de edebilirsiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi2 sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi3

https://www.youtube.com/watch?v=WcQUmZeNcHM

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme için yorumda bulun

    Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme için ilk yorumu yapabilirsin.