Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi2-737x415

Şiş kullanmadan elle atkı nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda size birkaç farklı anlatıma sahip videolu anlatımlar paylaştım. Daha önce resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak videolu anlatım sayesinde hem izleyerek anlık olarak aynısını yapabilir ve takıldığınız yerde videoyu geri sarabilir veya durdurarak yavaşça nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şiş olmadan atkı örme işlemi için anlatımlı videolarda farklı farklı nasıl yapıldıkları anlatılmış. Sizde izleyerek aynı şekilde Nako Spaghetti Combo marka ip ile kolay elle atkı örme tekniğini öğrenebilirsiniz.

Böylece herhangi bir gerece ihtiyaç olmadan çok güzel ve şık atkılar örebilirsiniz. Çocuğunuza şiş kullanmadan atkı örebilirsiniz. Eşinize veya sevdiklerinize de aynı atkı modelini el ile örebilir ve hediye de edebilirsiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi

sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi2 sis-kullanmadan-atki-orme-nako-spaghetti-combo-ipi3

 

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*