ŞİŞE BOYAMA DEKORASYON ÇALIŞMALARI


Şişe boyama dekorasyon çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Bu güzel çalışma sayesinde evinizde farklı boylardaki cam şişeleri bir araya getirip, boyayabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışması ile boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif süs yaparak evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Cam şişelerden harika vazolar veya dekoratif süsler yapılmaktadır. Sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrendikten sonra boyayacak cam şişe arayacaksınız. Cam şişeleri boyamak hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Bu güzel çalışma da boya içine akıtılıyor ve ters çevrilerek boyanın donması bekleniyor. Gerçekten akıllıca bir yöntem. Bu sayede şişeler istediğiniz renge de bürünmüş oluyor. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

sise-boyama-dekorasyon-calismalari

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*