ŞİŞLE ÖRGÜ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI

Örgü işi parmaksız eldiven modeli

Çok güzel bir bayan eldiven işiyle birlikteyiz. Uzun zamandır aradığım ve bulamadığım bir çalışma idi. Hatta birkaç kez bir yerlerde bulmuş ve sadece örnek resimleri ile yetinmiştim. Örgü işi parmaksız eldiven yapmak için güzel bir anlatım buldum.

Bu çalışmayı sizde kolayca ve zorlanmadan hemen kendinize yada aile bireylerinize yapabilirsiniz. Örgüden parmaksız eldiven yaparak türlü kıyafetlerinizde kullanabilir ve soğuk havalarda da parmaklarınızı koruyabilirsiniz.

Örgüyle yapılan parmaksız bayan eldiven yapımı olarak da tercih edeceğiniz bu güzel ve kolay çalışmayı yaptıktan sonra dilerseniz satarak para dahi kazanabilirsiniz. Değişik örgü eldiven veya benzeri çalışmaları da sitemizde bulabileceğinizi söylemek isterim.

Çocuklar için yapabilir veya iki şişle bu örgülerden değişik renklerde yapabilirsiniz. Eşinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz. Parmaksız eldiven yapımında aslında var olan eldivenlerin de parmak uçlarını keserek kolayca yapabilirsiniz.

Ancak örgü işi parmaksız eldiven yaptığınızda daha güzel olur ve kullanımı daha iyi olur. Bu yüzden bence örgüye başladıysanız bu güzel ve kolay çalışmayı denemelisiniz arkadaşlar.

Yaz kış kullanacağınız güzel bir çalışma. İki şişle yapılan güzel bir parmaksız eldiven modeli olup, keyif alarak yapacağınızı söylemek isterim. Parmaksız eldiven yapmak için diğer paylaştığımız çalışmalara da göz atmanızı öneririz. Anlatımlı bir başka eldiven işinde görüşelim arkadaşlar. Şimdilik bu güzel çalışmayı deneyin.

İki Şişle Parmaksız Eldiven Yap

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞLE ÖRGÜ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI için yorumda bulun

    ŞİŞLE ÖRGÜ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞLE ÖRGÜ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.