Şişle Örülen Kolay Bebek Patikleri 2016


Şiş işiyle uğraşanların seveceği paylaşımdayız. Çok güzel örgüler ve modelleri derledim. Şişle örülmüş bebek patik modellerine bayılacaksınız. Renk renk ve desen desen değişik motiflerde bebek patik modellerini çok seveceksiniz. Nasıl yapıldıklarını sitemizde öğretici video ve resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Şişle örülen bebek patiklerini farklı olarak altta galeriye tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay örgü patikler yapıyorsanız bize gönderebilirsiniz. Onları sizin isminizle paylaşabiliriz. Hatta yapılışını da yine bize anlatımlı olarak tarif ederseniz, sitemizde yayınlayabiliriz.

Sizlere hem resimli anlatım, hem de örnek çalışmaların resimlerini paylaşacağımız bu yazımızda şiş ile örülen kolay bebek patiklerini ve anlatımını bulabileceksiniz. Şişle kolay bebek patik modeli yapmak için sitemizde anlatımlı videolar da yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve şişle yapılan bebek patik modellerinin yapılışından yararlanabilirsiniz. Anlatımlı videolarda Türkçe detay yer alıyor. Şişle yapılan patik modelleri ise altta derledik. Onları da inceleyerek fikir alabilirsiniz. Kolay gelsin.

Şişle yapılmış bebek patikleri

Örgüden yapılmış bebek patikleri olarak aşama aşama yapılışlarının da aralarında olduğu modelleri resimlerden örnek çıkararak belki öğrenebilirsiniz. Adım adım detaylı anlatımlara sahip bebek patiklerini altta benzer yazılar bölümünde bulacaksınız.

Onları inceleyebilir ve nasıl patik yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Öğretici patik modeli çalışmalarında görüşmek dileğiyle. kendinize iyi bakın. iyi günler hanımlar.

kaynak : pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*