Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu


Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu

Güzel yaz akşamlarının en azılı düşmanı olarak her şehirde, her evde ve her toplanılan yerde sivrisinekler bulunur. Sivrisinekler bazı insanları az ısırarak kanlarını emerken, bazılarının ise baş belası gibi tüm kanlarını emmekten çok hoşlanırlar. Özellikle de yaz aylarında bastıran sivrisineklere çözüm bulmak zor olur. Aniden gelen komşu veya arkadaşlar da sivrisineklerden nasibini alınca işte o zaman bir şeyler yapmanın zamanı geldi dersiniz.

Bu yazımda sizlere sivrisineklerden kurtulmanın en kolay yolunu paylaşacağım. Sivrisinek oluşu da size gelen misafirleri tedirgin edip, güzel giden sohbetleri veya muhabbetleri yarıda dahi kesebilecek güce sahiptir. Bu yüzden evinize gelecek misafirler ile huzurlu ve sivrisineksiz bir şekilde keyifle ilgilenmek istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun.

Sivrisineklerden kurtulmanın en kolay yolu için yapmanız gereken karanfil ve limon kullanmak… Evet yanlış duymadınız. yeşil limon kolonyası sayesinde evinize hiçbir şekilde sivrisinek gelmeyecek. Sivrisineklerden nasıl kurtuluruz? diyorsanız, sivrisineklerin sevmediği çiçek kokularına yönelmemiz gerekiyor.

Bunlardan bir diğeri ise fesleğen çiçeği… Öncelikle kuru karanfilleri ortadan ikiye kesin ve limonların üzerine aşağıda ki resimde gözüktüğü gibi koyun ve cam kenarlarına yerleştirin. Sivrisinekler evinize nereden akın ediyorsa o kısımlara koyduğunuzda kısa zaman içinde sivrisineklerin ardı arkasının kesildiğini göreceksiniz.

sivrisineklerden-kurtulmak-icin-formul
sivrisineklerden-kurtulmak-icin-formul

sivrisineklerden-kurtulmanin-cozumleri

sivrisineklerden-kurtulma-yollari-7

sivrisineklerden-kurtulmanin-kesin-cozumu

Bu yazımızda yine size videolu anlatım olarak alttaki tanıtımı da izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=458cZ_9x6uQ

Başka bir kurtulma yönüyle ilgili tanıtıcı bir video :

 

solution de moustique – mosquito solution – Moskito-Lösung

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*