Soğuk Porselenden Minyatür Ev Yapmak


Soğuk Porselenden Minyatür Ev Yapmak

Soğuk porselen çalışmaları ile uğraşıyorsanız, sizlere bu yazımda harika bir minyatür ev yapımı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Resimli anlatımda kademe kademe soğuk porselenden minyatür ev yapmak isteyenlere yardımcı bilgiler yer alıyor. Bu tür çalışmaları yaparak, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür çalışmaları yapıp kolaylıkla satabilirsiniz. Daha çok turistik yerlerden dönüş yolunda yol kenarında bu tür çalışmaların satıldığını kolaylıkla görebilirsiniz.

Evde soğuk porselenden minyatür evler yaparak hem hediye olarak arkadaşlarınıza verebilirsiniz. Aynı zamanda satışa sunup para kazanabilirsiniz. Satmak istemeyip evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Eviniz için bu güzel çalışmaları yapıp, vitrin bölümleriniz varsa bu yerlerde harika görüntülere ulaşabilirsiniz. Soğuk porselen çalışmalarını ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya çalışacağım.

Şimdi sizlere soğuk porselenden ev yapılışı ile ilgili resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum.

Yukarıdaki çalışmanın nasıl yapıldığına yönelik fazla bir bilgim yok. Ancak porselenden proje yapan kişilere güzel bir örnek çalışma olacağını düşünüyorum. Fakat bu tür çalışmaları ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya çalışacağım. Anlatımlı porselen çalışmalarını ilerleyen günlerde bu başlık altından paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik iyi pazarlar diliyorum.

source : http://www.liveinternet.ru/users/4970974/post251722866/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*