SOMUN BİLEKLİK YAPIMI


Somunlu bileklik nasıl yapılır

Yanlış duymadınız? evet somun. Somun kullanarak bu güne güzel bir örme bileklik yapacağız. Çalışmalar özellikle örgü bileklik üzerine ise beni oralarda bir yerlerde görebilirsiniz hanımlar. Çünkü çok seviyorum ve yapıp hemen bir kıyafetimle kombinlemek istiyorum. Yeni güzel el yapımı takı çalışmasında birlikteyiz yine.

Bu gün sizlere çok güzel ve eğlenceli bir bileklik çalışmasının detaylarını içeren anlatım ve bilgi paylaşmak niyetindeyim. Daha önce benzerlerini yapmıştık. Hatta bu çalışma farklı gibi.

Somunlu bileklik yapmak için öncelikle örgü bileklik, makas, somun ve bağlama tekniğini altta gösteren resme ihtiyacınız var. Malzemeleri bir araya getirin ve daha sonra adımları uygulayarak sizde aynısını yapın.

Kolayca yaparak harika el yapımı bileklik modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta somunu boyayabilir ve bir taş gibi gösterebilirsiniz. Bu tür güzel el yapımı bilezik çalışmalarını veya bileklik modellerini yaparak turistik bir yerde yaşıyorsanız harika paralara satabilirsiniz.

Değişik el yapımı takı modelleri arasına koyduğum bu çalışmayı geliştirebilir ve boncuk da ilave ederek daha da şık hale getirebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar umarım beğendiğiniz bir çalışma olmuştur.

Hexnut Shamballa BraceletFree Diy Jewelry Projects..
SOMUN BİLEKLİK YAPIMI

source: http://tech.beads.us/details-Hexnut-Shamballa-Bracelet-2975.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*