SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK


Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce balondan kolay avize yapmak için çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımdaki projeyi hem çok beğeniyorum.

Hem de kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Sosis balonla kapı süsü yapmak için simide gerek duymadan çok güzel şekiller verebilir ve çalışmaları yapabilirsiniz.

İpi sosis balonla sardıktan sonra yapıştırdığınız ipin altındaki balonu patlattıktan sonra ortaya çıkan şekle şaşıracaksınız. Sosis balonla kapı süsü yapmak için paylaştığım başka çalışma olmadığını söyleyebilirim.

Varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için anlatımdan yararlanarak farklı kapı süsü örnekleri yapabilirsiniz. Evde balondan kapı süsü yapımı ile alakalı bu güzel çalışmayı kendinizce de geliştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan kapı süsü çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı sosis balondan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sosis-balonla-kalpli-kapi-susu-yapmak
sosis-balonla-kalpli-kapi-susu-yapmak

Şekilli balon yapılan çalışmalarda da kapı süsü yapımı için fikirler alabilirsiniz. Şekle bürünen balon aldıktan sonra onu kalp yada istediğiniz şekle dönüştürüp, daha sonra üstünü yapıştırıcı sonrası simle de süsleyebilirsiniz. Ama patlamaması için önerim üzerini iyice kaplayın. Daha sonra yapıştırıcı sonrası sim yada süsleme yapın. Böylece daha dayanıklı olacaktır. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://de.pinterest.com/pin/454582156119236600/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*