Strafor Tabaklardan Duvara Cepli Pano Yapmak


Strafor Tabaklardan Duvara Cepli Pano Yapmak

Değişik geri dönüşüm fikirleri ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere nette dolaşırken rastladığım muhteşem bir çalışmayı paylaşacağım. Strafor tabaklardan duvara cepli pano yapmak istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde çocukların odasındaki duvarlarına ders çalışırken yardımcıları olacak güzel cepli bir pano yapabilirsiniz. Kalemlerini koyabilecekleri, boyalarını ve ihtiyaçları olacak tüm okul malzemelerini cepli pano sahibi olmuş olurlar.

Strafor tabaklardan duvara pano yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • strafor tabaklar.
  • yapıştırıcı.
  • gazete kağıtları.
  • sprey boya.
  • ahşap tahta pano.

Strafor tabakları resimli anlatımda gösterildiği gibi bir tam, bir yarım olacak şekilde kesmeniz gerekiyor. Yarım kestiğiniz kağıt tabakları diğer bütüne ters çevirip yapıştırmanız gerekecek. Üzerini gazete kağıdı ile sardıktan sonra sprey boya ile istediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Tabi bu işlem öncesi veya sonrası tahta panoya hepsini belirli aralıklarda yapıştırmanız gerekecek.

İşlem tamamlandıktan sonra ortaya harika bir cepli pano çalışması çıkmaktadır. Strafor tabaktan duvara cepli pano yaparak evinizde değişik işlerde de kullanabilirsiniz. Çalışmayı ofisinize hazır yemek geliyorsa, elde edeceğiniz kağıt tabaklardan da yapabilirsiniz. Sağlam olması bakımından dışını gazete kağıdı veya başka bir malzeme ile kaplamayı unutmayın. Daha sonra ister boyayın isterseniz boyamayın, öyle de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

strafor-tabaklardan-duvara-cepli-pano-yapmak

Evinize veya iş yerinize bu güzel çalışmayı yapabilir ve gerekli kırtasiye malzemelerinizi bu bölmelere koyabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem işimizi kolaylaştırdığı gibi hem de atacağımız malzemeleri geri dönüşüm fikri olarak yeni roller kazandırmamıza da yarıyor. Kolay gelsin.

source : http://homesthetics.net/15-fun-easy-diy-craft-ideas-for-your-home/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*