Strafordan Yapılan Süslemeler


Strafordan Yapılan Süslemeler

Strafor kesimi ile yapılan harika süslemeler… İlerleyen zamanlarda daha büyük arşiv ile sizlere yeni makaleler hazırlayacağız. Şimdilik bulabildiklerimiz bunlar olsa da yine ilerleyen günlerde daha güzellerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Strafordan yapılan çalışmalar ve süsleme örnekleri altta bulabildiğim kadarıyla karşınıza çıkacak. Onları da sevebilir ve beğenebilirsiniz. Kolay yapılan strafor malzemesinden süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Ancak biraz emek isteyen bir iş olduğunu söylemek isterim.

Çünkü yaparken yanlışlıkla yapıtı kırabilir ve tekrar sil baştan başlayabilirsiniz. Bu yüzden bu tür çalışmalarda sabır ve en önemlisi dikkat çok önemlidir. Bu yüzden bu sanata merak salarsanız çok sabırlı birisi olmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*