Su Taşından Çiçek Yapımı Resimli Anlatım


Bu yazımda sizlere su taşından çiçek yapmak için anlatımlı güzel bir video ve resimli anlatımlar paylaştım. Su taşından yapılan çalışmaları bende ilk kez görüyorum. Fakat bu çalışmalar epey yaygın olduğunu gördüm. Sizde su taşından kolay çiçek yapmak için araştırmalar yapıyorsanız ve bilgi arıyorsanız, size yaptığım araştırmalar sonucu karşılaştığım resimli anlatım ve videoları bu yazımda paylaştım.

Su taşından çiçek nasıl yapılır? diyorsanız altta anlatımlı videoyu mutlaka izlemenizi istiyorum. Su taşından çiçek yapmak için öncelikle bu malzemeden elinizde olması lazım. Kolaylıkla incik boncuk veya hobi malzemeleri satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Silikon ile kolaylıkla yapıştığını söyleyebiliriz. Evde su taşından gül yapmak içinde yine altta anlatımlı ders niteliğindeki videolardan yararlanabilirsiniz.

Evde kolay su taşından çiçek yapmak için diğer çalışmalar için yine bu başlık altına yeni araştırmalarımı ekleyeceğim. Şimdilik sizleri su taşından çiçek yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Gördüğünüz gibi su taşından papatya çalışması yapılmış. Sizde anlatımlı videolardan yararlanarak bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

su-tasindan-papatya-yapmak su-tasindan-papatya-yapmak2 su-tasindan-papatya-yapmak3

Gördüğünüz gibi su taşından papatya yapmak, su taşından çiçek yapmak gibi değişik çalışmalara ulaşabiliyorsunuz. Bu güzel çalışmaların yapımını öğrenmek için anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı videolarda tüm detaylar Türkçe bir şekilde anlatılıyor. İzleyip öğrenmeniz mümkün. Sizde su taşından kolay çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://dantelyazma.blogspot.com.tr/2009/11/ilginc-kolay-tasarimlar.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*