Süt Kutusundan Cüzdan Yapılışı


Süt kutusuyla cüzdan nasıl yapılır

Süt kutusundan cüzdan yapılışıyla alakalı derlediğimiz bu içerik sayesinde sizde çocuklarınızla güzel ve eğlenceli bir aktivite yapabileceksiniz.

Boş zamanınız varsa ve çocuklarınızı el becerilerini geliştirmeleri için yakaladıysanız, bu güzel çalışmayı onlarla yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıntılar altta ;

Eğlenceli zaman geçirmek ve kendinize pratik bir şekilde cüzdan yapmak ister misiniz? Evet evet yanlış duymadınız cüzdan…

Evinizde tükettiğiniz süt kutusundan cüzdan yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak, sizde çocuklarınıza bu eğlenceli çalışmayı yapabilir ve onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın anlatımlı videosu ise aşağıda…

Peki bu cüzdanı neyle ve nasıl yapacaksınız? Merak etmeyin tüm cevaplar bu yazımızda. Öncelikle cüzdan yapmak için bize bir süt kutusu gerekmekte… Aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilir ve sizde kendiniz için basit bir şekilde kendi güzel cüzdanınızı yapabilirsiniz.

Bunu ister kendiniz yapın, isterseniz çocuğunuz ile eğlenceli zaman geçirmek içinde yapabilirsiniz.

Süt Kutusundan Cüzdan Yapımı Videosu ;

Süt Kutusundan Yapılan Cüzdan Resimleri ;

Sizde bu şekilde harika cüzdanlar yapabilirsiniz. Hem çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Hem de okulda ödev verilecek olursa, onların hayal gücünü zenginleştirmiş olursunuz.

Çocuklarla birlikte bu tür çalışmaları yaparak, hem onların el becerilerinin ne seviyede olduğunu görebiliyorsunuz. Hem de okulda başarılı olabilmeleri için yardımcı olmuş oluyorsunuz. Evde kartondan oyuncak yapmak veya bu tür güzel akıllı fikirler yaparak çocukların gelişimine katkıda bulunmanızı öneriyorum. Kolay gelsin.

carton de lait portefeuille – milk carton wallet – Milchkarton wallet

kaynak : https: /www.pinterest.com/

1 Comment on Süt Kutusundan Cüzdan Yapılışı

  1. Sizde bu çalışmalar ile çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Haydi videoyu açın ve çocuğunuz ile bu güzel çalışmayı yapmayı deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*