SÜT KUTUSUNDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK

Süt kutusundan kolay çanta yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kutudan çanta yapımı çalışmalarını karton bölümünde daha çok bulabilirsiniz. Evde kolay cüzdan yapmak veya çanta yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmaları da sizde beğeneceksiniz.

Kolay yapılan çanta çalışmaları ve süt kutusundan çanta yapımı gibi değişik fikirleri de daha önce paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel çalışma da yine süt kutusu kullanılmış. Süt kutusunu çantaya dönüştürüyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Çok uzun süre önce süt kutusundan cüzdan yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Biraz amatörce idi. Ancak yine de sevimli olduğunu hatırlıyorum.

O çalışma da yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkabilir. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sut-kutusundan-kolay-canta-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SÜT KUTUSUNDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK için yorumda bulun

    SÜT KUTUSUNDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SÜT KUTUSUNDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.