SÜT KUTUSUNDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK


Süt kutusundan kolay çanta yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kutudan çanta yapımı çalışmalarını karton bölümünde daha çok bulabilirsiniz. Evde kolay cüzdan yapmak veya çanta yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmaları da sizde beğeneceksiniz.

Kolay yapılan çanta çalışmaları ve süt kutusundan çanta yapımı gibi değişik fikirleri de daha önce paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel çalışma da yine süt kutusu kullanılmış. Süt kutusunu çantaya dönüştürüyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Çok uzun süre önce süt kutusundan cüzdan yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Biraz amatörce idi. Ancak yine de sevimli olduğunu hatırlıyorum.

O çalışma da yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkabilir. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sut-kutusundan-kolay-canta-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*