Süt Kutusundan Neler Yapılır?


Süt kutusundan sünger bob

Bu yazımızda sizlere geri dönüşüm çalışması olarak boş süt kutularından neler yapılabileceği ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Evinizde bulunan boş süt kutularını atmayın. Bu konumuzu okuduktan sonra ihtiyacınız olabilir.

Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel resimli anlatımlar paylaştım. Süt kutusundan neler yapılır? diyorsanız tüm resimli anlatımları inceleyerek sizde aynı çalışmaları evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızla birlikte yapmayı mutlaka denemelisiniz. Süt kutusundan lazımlık yapmak isteyenler de yine altta paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanabilirler.

Maket sünger bob nasıl yapılır?

Boş süt kutularını değerlendirmek isteyenler yapılan çalışmaları gördüklerinde inanın şaşıracaklar. Sizde evinizde boş süt kutularını değerlendirebilirsiniz. Daha önce sizlere süt kutusundan araba yapmak veya süt kutusundan oyuncak yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere işe yarayan araç gereçleri süt kutularından da yapabileceğinizi göstermek istedik. Şimdi sizleri süt kutularından neler yapılır? diyenler varsa altta örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum.

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere tekrar yeni makalelerde paylaşmaya devam edeceğiz. Gördüğünüz gibi çalışmalarda süt kutusundan kumbara yapmak isteyenler içinde son karede güzel bir kare paylaşılmış.

Sizde evinizde boş süt kutusundan oyuncak yapabilir veya değişik çalışmalara imza atabilirsiniz. Çocukları mutlu etmek istiyorsanız? mutlaka sizde boş süt kutularını bu şekilde değerlendirin ve onlarla güzel vakit geçirin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*