SÜT KUTUSUNDAN OYUNCAK APARTMAN YAPMAK

sut-kutusundan-oyuncak-apartman-266x415

Süt kutusundan oyuncak apartman yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapıp, evinizde süs veya çocuk oyuncağı olarak kullanabilirsiniz. Süt kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önceden cüzdan yapma ile ilgili bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak süt kutusundan oyuncak yapmak için sanırım bu güzel çalışma dışında paylaştığım bir içerik yok. Eğer varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Süt kutusuyla oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımı çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz.

Çatısı, pencereleri ve boyası ile gerçek bir apartman maketi olacağını görebilirsiniz. Kartondan maket şehir yapmak için bu güzel çalışmayı farklı karton kutularla yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

sut-kutusundan-oyuncak-apartman

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*