Süzgeç Lif İşleme Örneği

suzgec-lif-isleme-ornegi-440x415

Süzgeç lif işleme örneği olarak bu yazımda sizlere güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak nasıl yapıldığı açıklanmamış. Ancak bu tür bir çalışma yapacaklar için az da olsa ayrıntı verilmiş.

Süzgeç lif örme çalışması olarak daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmıştım. Sepet örme işlemiydi sanırım. Bu yazımın altında karşınıza o çalışmanın resimli anlatımı da çıkacaktır.

Süzgeç lif örme örneği olarak paylaştığım diğer çalışmalarda sitemizde yer alan ” kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında benzer yazılar şeklinde de karşınıza birçok değişik çalışma çıkacak.

Daha farklı bu tür çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri süzgeç lif işleme örneğiyle baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

suzgec-lif-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7449.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*