Tahta Şişle Tığ İşi Atkı Örme


Ahşap şişle atkı örmek için daha önce sanırım bir resimli anlatım ve videolu anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine tahta şişle atkı örme çalışması gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detay verilmemiş. Ancak ahşap şişten çalışmalar yapan bayanlar nasıl yapıldığını ve ne yapıldığını anlayacaklardır. Sitemizde daha önce ahşap şişle atkı nasıl örülür diye paylaşımım olmuştu sanırım.

O çalışma hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Onu da mutlaka izlemelisiniz. Hatta anlatımlı videosu da olacak. Tahta şişle tığ işi atkı örmek isteyen bayanlar için paylaştığım bu resimli anlatımda adım adım gösterilmiş.

Ancak tam detaylar yok. Yinede örnek olması amacıyla paylaştım. Şimdi sizleri ahşap şişten atkı nasıl örülür diye merak edenlere örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tahta-sisle-tig-isi-atki-orme

source : http://alldaychic.com/chic-crochet-scarf-diy/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*