TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK

Taş süslü deri bileklik yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takılar ve bileklikler yapabilirsiniz. Kısa sürede hazırlayıp kullanabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Bu tür takılar yapıp satan ve para kazanan birçok ev hanımı bulunuyor. Onlardan olmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm. Kolay yapılan birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımına ve yardımcı örneklere sitemizden bol bol ulaşabilirsiniz.

Hemen bu altta da karşınıza çıkacak değişik deri bileklik modellerinin yapılışını anlatan çalışmalara da göz atmalısınız. Kolay yapılan bileklik veya takı çalışmalarının resimli anlatımlarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve otantik bileklik çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tas-suslu-deri-bileklik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.