TAŞLI İPLİ BİLEKLİK YAPMAK

Taşlı ipli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışması sayesinde sizde çok güzel kolyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Taşlı ipli bileklik yapmak için daha önce de birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da incelemelisiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada yer alan malzemeleri kendinize göre düzeleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde çok güzel takıların da sahibi olacaksınız. Bu tür takıları farklı şekillerde çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışması arıyorsanız sitemizde bol bol bulabilir ve onların da yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmasında yer alan malzemeleri farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tasli-ipli-bileklik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TAŞLI İPLİ BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    TAŞLI İPLİ BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TAŞLI İPLİ BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.