TAŞLI İPLİ BİLEKLİK YAPMAK


Taşlı ipli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışması sayesinde sizde çok güzel kolyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Taşlı ipli bileklik yapmak için daha önce de birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da incelemelisiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada yer alan malzemeleri kendinize göre düzeleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde çok güzel takıların da sahibi olacaksınız. Bu tür takıları farklı şekillerde çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışması arıyorsanız sitemizde bol bol bulabilir ve onların da yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmasında yer alan malzemeleri farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tasli-ipli-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*