TAVŞAN ÇOCUK TERLİK YAPMAK ŞABLONLU


Tavşan çocuk terlik yapmak şablonlu olarak bu yazımda bulunuyor. Sizde evde şablonundan yararlanarak çocuklarınıza veya bebeklerinize çok güzel şirin tavşan şeklinde patik veya terlik yapabilirsiniz. Tavşanlı pabuç yapmak için daha önce de çoğu kez çalışma paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan tavşan çocuk terlik modeli çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kolay yapılan terlik çalışmalarının şablonlarını da yine sitemizde ki şablon ve kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz.

Anlatımlı tavşanlı çocuk terlik yapmak için paylaştığım çalışma da şablon bulunuyor. Şablonu çıktı alıp, kumaş veya örgü işlerinizde de nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenip, aynısını yapabilirsiniz. Anlatımı resimli olarak altta yer alıyor.

Anlatımlı videosunu bulduğumda da yine sizlere paylaşmaya çalışacağımı belirtmek isterim. Benzer tavşanlı patik modeli veya tavşanlı terlik modeli örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tavsan-cocuk-terlik-yapmak-sablonlu

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*