Tavşan Oyuncak Yapılışı


Oyuncak tavşan nasıl yapılır

Tavşan oyuncak yapılışıyla alakalı derlediğimiz bu yazımızda birçok örnek ve resimli anlatıma yer verdik. Hemen altta amigurumi örgü oyuncak tavşan yapımıyla alakalı bir de eğitici sete yer verdik.

Bu sayede sizde evde çocuklarınıza sağlıklı örgü oyuncaklar yapmayı öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda eskileri değerlendirme olarak da çoraptan oyuncak tavşan yapımıyla alakalı birçok güzel örnek de altta yer alıyor. Yararlanarak sizde çocuklarınıza çok şirin oyuncak tavşan modelleri yapabilirsiniz.

Bu çalışma ile çocuklarınıza farklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Sevecekleri ve beğenerek oynayacakları bu güzel tavşan oyuncağı ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Sizde kolay malzemeler ile evde tavşan oyuncak yapılışını öğrenebilir ve çocuklarınıza bu şahane tavşan oyuncağı yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyuncak kategorisi ile kendin yap kategorisinde farklı malzemelerden yapılan oyuncak yapımını anlatan çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Değişik oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Evde kolay oyuncak yapımı ile ilgili hemen hemen her gün yeni çalışmaları sitemize eklemeye çalışıyorum. Evde çoraptan tavşan yapımı veya havludan tavşan oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları da yine bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Oyuncak tavşan yapmak için malzemeler ise şöyle ;

– Yün.
– Makas.
– İplik.
– Tığ.
– İğne.
– Pipo temizleyici.
– Sıvı yapıştırıcı.
– Pembe kağıt.
– Cupcake kağıdı.
– Keçe.
– Kurdele.
– Pembe kağıt.
– Plastik göz.
– Karton veya tahta.

Havludan da tavşan oyuncak yapabilirsiniz. Bununla ilgili çalışmayı sitemizde paylaşmıştım.

Farklı bir tavşan oyuncağı yapımı ile ilgili bir video.

kaynak : https://www.pinterest.com / https://www.youtube.com/

1 Comment on Tavşan Oyuncak Yapılışı

  1. çocuklarınız için güzel ve sevimli tavşan oyuncakları yapabilirsiniz. farklı renklerde yapmak size kalmış…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*