TEK PARÇA ÖRGÜ TULUM ÖRNEĞİ

TEK PARÇA ÖRGÜ TULUM ÖRNEĞİ
TEK PARÇA ÖRGÜ TULUM ÖRNEĞİ

Tek parça örgü işi tulum

Örgü işi tulum yapmak isteyenler var. Geçenlerde karşılaştım. Ancak aradığı modeli bulamadığını ve kolay yapılan bir örnek istediğini söylemişti. Bu gün hem onun için hem de sizlere de faydalı olacak güzel bir çalışmayı araştırdım ve paylaşmak istedim. Tek parça örgü tulum işini öğrendikten sonra kendi torununuza yada sevdiğiniz kişilerin bebeklerine yapıp hediye edebilirsiniz.

Yapılışı tek parça ile bitiyor. Şiş işi örgü tulum çalışmasını istediğiniz renkte tek bir iple yapabilirsiniz. Bir başladığınızda takribi yarım günde bu işi bitirebilirsiniz. İşin ehli iseniz zaten saatler sürer ve kısa sürede biter. Gri renk tulum örneği gayet güzel yapılmış. Bence bir inceleyin.

TEK PARÇA ÖRGÜ TULUM ÖRNEĞİ
TEK PARÇA ÖRGÜ TULUM ÖRNEĞİ

Image source : creativaatelier.com

Tek parçayla örgü işi tulum

Tek parça örgü tulum modelini yapmaya başlayınca daha bitmeden hemen farklı bir renkte yapmayı isteyeceksiniz. Çünkü örgü örerken genelde öyle olur. Daha yarısına bile gelmemişizdir, ancak hemen yenisini yapma fikrine kapılırız. Bu güzel modeli torununuza yapıp saklayabilirsiniz.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCblAHMxe_1EbkWkArmhr1LA

Anlatımlı video da yine iki parça şeklinde birleştirilmiş güzel bir bebek tulum örneği yer alıyor. Kaliteli ve örgüsü müthiş olan bu çalışmayı beğenerek yapacağınızı söyleyebilirim. Başarılı bulduğum bu güzel çalışmayı sizde öğrenip kendiniz için yapabilirsiniz. Yada satmak amaçlı çeşitlerini oluşturup, güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*