Tek Renk Nakış Örnekleri

kolay-tek-renk-nakis-ornekleri-tek-renk-nakis-sablonlari21-483x415
Tek Renk Nakış Örnekleri

Tek Renk Nakış Örnekleri

Bu yazımda sizlere tek renk nakış şablonlarını paylaşacağım. Birbirinden güzel çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Gerçekten hepsi şahane… Evde nakış işliyorsanız bu tür değişik ve farklı modellere ihtiyacınız olur. Ben ilk başladığımda harf nakışı yapmıştım. Nakış işlemek hem zor gibi gözükür hem de zevkli bir iştir. Bitmeye yakın haz duyuyorsunuz ya işte o heyecan dolu an insanı çok mutlu ediyor.

Tek renk nakış modellerini inceleyerek beğendiğiniz birisini işlemeye hemen başlayabilirsiniz. Yapımı karışık gözüken çalışmayı yazmaya veya örtülere işleyebilirsiniz. Nakış işlerini seven hanımlar değişik ve farklı olan şeyleri yapmaya bayılırlar. Bu tür güzel nakış işleme örneklerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Değişik ve güzel nakış örneklerini kullanarak çok güzel süs veya çeyizlik malzemeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Dikiş nakış örneği yapıyorsanız? bize göndermenizi isterim. Yorum kısmından bana link şeklinde gönderin ve sizin adınızla paylaşalım. Yada sosyal medya hesabımıza ulaşın ve bize gönderin. Değişik nakış işleri yapanlar veya farklı nakış örnekleri arayanlara da ulaşmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapıp satarak evinize ek gelir de elde edebilirsiniz. Para kazandıran bir sanat diyebilirim bu işe. Dikiş nakış işleri her zaman para kazandırmıştır. Yapanlar iyi bilir. Örgü ve nakış işi her zaman para getiren işlerdir. Özellikle turistik bölgelerde bu işlerden para kazanabilirsiniz. Sizde öğrenin kolayca hemen yapmaya başlayın.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*