TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR

tel-bukmeyle-kolye-nasil-yapilir-600x415

Evde tel bükmeyle kolye yapmak isteyenler için farklı bir çalışma paylaştım. Daha önce de tel bükmeyle yapılan kolye örneklerini sıkça paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Tel bükmeyle bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede şık kolyeler veya bileklik takı modelleri yapabilirler.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım kategorilerinde birçok kolay yapılan çalışmanın anlatımlı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Evde tel bükmeyle kolye yapmak için örnek çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve yapabilmenize imkan tanıyacak resimli anlatıma sahip tel bükmeyle kolye yapmak için resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-bukmeyle-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7362.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*