TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR

Evde tel bükmeyle kolye yapmak isteyenler için farklı bir çalışma paylaştım. Daha önce de tel bükmeyle yapılan kolye örneklerini sıkça paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Tel bükmeyle bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede şık kolyeler veya bileklik takı modelleri yapabilirler.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım kategorilerinde birçok kolay yapılan çalışmanın anlatımlı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Evde tel bükmeyle kolye yapmak için örnek çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve yapabilmenize imkan tanıyacak resimli anlatıma sahip tel bükmeyle kolye yapmak için resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-bukmeyle-kolye-nasil-yapilir

source : https://www.repiny.com/pin-7362.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.