Tel Sarma Ağaç Kolye Yapmak

tel-sarma-agac-kolye-yapmak-600x415

Turistik yerlerde takı ve aksesuar satan sergi türü yerlerde gördüğünüz değişik takıların nasıl yapıldığını merak edenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda tel sarma ağaç kolye yapmak için adım adım ne yapacağınızı detaylı bir şekilde gösteren resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Önceden de tel sarma kolye yapmak için benzer örnekler paylaşmıştım.

Bu yazımın altında onlar kesinlikle çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Tel sarma ağaç kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda kullanılan malzemeleri bir hobi markette veya incik boncuk satan dükkanlarda bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Yapımını anlatan resimli anlatımdan da yararlanarak temin ettiğiniz malzemelerle tel sarma ağaç kolye yapımını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-sarma-agac-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7423.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*