Tel ve Boncuktan Çiçek Yapımı


Tel ve Boncuktan Çiçek Yapımı

Bu yazımızda sizlere tel ve boncuktan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde keyifle ve eğlenerek yapabilirsiniz. Daha öncede bu tür çalışmaları paylaşmıştım. Tel ve boncuktan çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, bu çalışmanın aynısını evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yaptığınız tel ve boncuk çiçek çalışmasını boş vazonuz için kullanabilir veya evinize dekoratif süs amaçlı olarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Tel, boncuk türü çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı resimler size yardımcı olacak ve nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenebileceksiniz. Yapımı kolay ve usandırıcı olmayan bu çalışmayı mutlaka sizde yapmalısınız. Yaptığınız çalışmayı gören komşularınız veya evinize gelen misafirler inanın çok beğenecekler.

source : http://vrukodelii.com/tag/fialki/

wire bead flowers – fleurs fil de perles – Drahteckleiste Blumen

2 Comments on Tel ve Boncuktan Çiçek Yapımı

  1. Bu çalışmayı yapmadım, yapılışını paylaştım. Fakat yapmaya çalıştığım çalışmalar var. Sizlere tanıtmak ve sizinde kolaylıkla yapabilmeniz için anlatımlı paylaştığımız içeriklerdir. Beğenmenize sevindim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*