TELEFON ŞARJ ALETİ SÜSLEME ÖRNEKLERİ

telefon-sarj-aleti-susleme-ornekleri-499x415

Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sahip olduğunuz akıllı cep telefonlarının şarj cihazını süslemeyle alakalı güzel bir örnek buldum. Belki sevenler veya yapmak isteyenler olabilir.

Oje ve sim malzemesi ile telefonun şarj aletini süslemek isteyen bayan arkadaşlarımız olabilir. Resimli anlatımda aslında ne yapılması gerektiği birkaç karede anlatılmış.

Daha önce telefon şarj aletinin kablosunu süslemeyle ilgili benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları kolay bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak olan benzer telefon süsleme çalışmaları, kapak süsleme fikirleri gibi birçok çalışmaya da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Evde telefon şarj aleti süsleme örneğinden yararlanarak sizde sahip olduğunuz cihazların kablolarını süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

telefon-sarj-aleti-susleme-ornekleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*