TELLİ ÇÖP SEPETİNDEN AVİZE YAPMAK


Telli çöp sepetinden avize yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışması belki dikkatinizi çekebilir. Bu tür değişik çalışmalar yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Kolayca yapacağınız bu güzel çalışma da tel çöp sepetinin alt kısmını delip, içine ışık sabitlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra avize şeklinde kullanmak istediğiniz yere asmanızla işlem tamam olacak. Bu tür kolay yapılan avize çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayabilir ve değişik dekoratif çalışmalar sayesinde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

telli-cop-sepetinden-avize-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*