Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke kutularını kullanarak evinizin camlarına şahane çiçek saksıları yapabilirsiniz. Eğlenceli çalışmayı sizlere resimli anlatım olarak sunuyoruz. Evde teneke kutudan saksı yaparak cam kenarına veya balkonunuza koyarak kullanabilirsiniz.

Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem mutlu bir gün geçirmiş olursunuz. Hem de evinizi bu denli çalışmalarla güzelleştirebilirsiniz. Dünyamızı güzelleştirmek bizim elimizde olduğunu unutmayın. Bu yüzden bu tür eğlenceli değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum.

Hem evimizi güzelleştirmiş oluyoruz. Hem de atacağımız birtakım eşyaları da değerlendirerek onlardan güzel eşyalar oluşturmuş oluyoruz. Teneke kutulardan saksı yaparak sizde balkonunuzu şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Töpfe aus Zinn – Pots made from tin – Pots fabriqués à partir de l’étain – Pentole a base di stagno – gryder fremstillet af tin – Macetas hechas de estaño

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Teneke Kutudan Saksı Yapılışı için yorumda bulun

    Teneke Kutudan Saksı Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Teneke Kutudan Saksı Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.