TIĞ İŞİ 6 YAPRAKLI PUF DİKİŞ ÖRNEĞİ


Tığ işi 6 yapraklı puf dikiş örneği arayanlar için bulduğum bu ayrıntılı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kendin yap çalışması olarak uzun süredir örgü işi ve örneği paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı sevebilir ve yapmaya kalkarsanız anlatımından yararlanabilirsiniz.

Tığ işi yapraklı papatya olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Tığ işi çiçek yapımı için paylaştığım birçok örnek arasında yer alan bu güzel çalışmayı yapabilir veya yapımından fikir alabilirsiniz.

Benzerlerini altta bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika tığ işi çiçek örnekleri ve motifleri yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

tig-isi-6-yaprakli-puf-dikis-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*