Tığ İşi Anlatımlı Örgü Bayan Patik Yapımı


Anlatımlı videolu bir şekilde bu yazımda sizlere evde örgüden bayan patik yapmak isteyen ev hanımları için güzel bir çalışma paylaştım. Daha önce de resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışma paylaşmıştım.

Tığ işi anlatımlı örgü bayan patik yapmak isteyenler için örnek bir resim ve anlatımlı video aşağıdadır. Benzer bayan patik yapmak isteyenler için altta diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Tığ işi bayan patik modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümüne de göz atmanızı öneriyorum. Evde kolay bir şekilde bayan patiği nasıl yapılır diyenler için paylaştığım anlatımlı videoda neler yapılması gerektiği aşama aşama kayıt edilmiş.

Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Aynı zamanda örnek bir adette resim bulunuyor. Kolay gelsin. Yorum yazmayı unutmayın.

tig-isi-anlatimli-videolu-bayan-patik-orgusu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*