Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı

Tığ İşi Battaniye Yap

Tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili bu yazımızda resimli örnekler ve videolu anlatımlar bulabilirsiniz. Evde battaniye yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmanın anlatımından esinlenerek sizde kare motifli battaniye modeli yapmayı öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde tığ işi battaniye modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel ve değişik örneklerden yararlanarak sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitici battaniye yapımı çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulacaksınız. Benzer yazılar bölümünde sıkça paylaştığımız önceki paylaşımlar karşınıza belirecek. Onları da beğenebilirsiniz. Kolayca öğrenip hemen yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

tig-isi-battaniye-modeli

httpss://www.youtube.com/watch?v=MhJMPNPp6Fw

gehäkelte Decken-Modell – crocheted blankets model – modèle de couvertures de bonneterie – hæklede tæpper model – cobertores de malha modelo – coperte all’uncinetto modello

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı için yorumda bulun

    Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.