Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı


Tığ İşi Battaniye Yap

Tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili bu yazımızda resimli örnekler ve videolu anlatımlar bulabilirsiniz. Evde battaniye yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmanın anlatımından esinlenerek sizde kare motifli battaniye modeli yapmayı öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde tığ işi battaniye modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel ve değişik örneklerden yararlanarak sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitici battaniye yapımı çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulacaksınız. Benzer yazılar bölümünde sıkça paylaştığımız önceki paylaşımlar karşınıza belirecek. Onları da beğenebilirsiniz. Kolayca öğrenip hemen yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

tig-isi-battaniye-modeli

gehäkelte Decken-Modell – crocheted blankets model – modèle de couvertures de bonneterie – hæklede tæpper model – cobertores de malha modelo – coperte all’uncinetto modello

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*