Tığ İşi Baykuş Örneği Yapmak


Evde tığ işi baykuş örneği yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde örgüden baykuş motifi yapmak için de daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım.

Kolay yapılan baykuş deseni örneklerini sitemizde örgü işleri bölümünde ve bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan baykuş motif örneklerini buldukça sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığdan baykuş motifi yapmak isteyenlere fikir olacağını da söyleyebilirim.

Örgü baykuş nasıl yapılır diyenler bu tür örneklere bakarak nasıl yapıldıklarını anlayabilirler. Dantelden baykuş örneği çıkarmak veya evde örgü işi yapan bayanların aradıkları baykuş deseni için sitemizdeki diğer çalışmalar bu yazımın altında çıkacaktır.

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri tığ işi baykuş modeli yapmak için resimli anlatımla veya örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-baykus-ornegi-yapmak

source : http://www.etsy.com/listing/88947162/crochet-pattern-owl-by-atergcrochet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*